Międzywojewódzki Zarząd Lubelsko-Podkarpacki

Międzywojewódzki Zarząd Lubelsko-Podkarpacki

Przewodniczący
HORAJECKI Janusz

tel: +48 505 458 858; +48 518 927 833
e-mail: janusz.horajecki@komunalni.pl; horaj60@wp.pl

 

Skład Międzywojewódzkiego Zarządu:

HORAJECKI Janusz – Przewodniczący – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników  Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Hrubieszowie.
BOBEL Jan – Wiceprzewodniczący – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Poniatowej.
GRABIEC Sławomir -Wiceprzewodniczący –  Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników  Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie.
PIWOŃSKA Aneta – Sekretarz – Związek Zawodowy Pracowników Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Dęblinie.
BIEDA Agnieszka –  Członek  – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Mielcu.
ORANIEC Michał – Członek  – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników  Wodociągów Puławskich Spółka z o.o. w Puławach
PRZYŁUCKI Wojciech – Członek – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników  Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Sandomierzu

 

Międzywojewódzka Komisja Rewizyjna:

ŻELAZNA Marzena – Przewodnicząca – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników  Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Sandomierzu.
MOLESZTAK Mirosław– Członek – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Poniatowej.
OSTAPOWICZ Michał – Członek – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników  Wodociągów Puławskich Spółka z o.o. w Puławach.

 

Adres siedziby Międzywojewódzkiego Zarządu:

Sanatorium Uzdrowiskowe “Ciche Wąwozy”
ul. Głowackiego 12
24-140 Nałęczów

Adres do korespondencji:
Janusz Horajecki
ul. Krucza 6
22-500 Hrubieszów

 

Zakładowe organizacje związkowe funkcjonujące w Międzywojewódzkim Zarządzie
Lubelsko — Podkarpackim

 1. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Biłgoraju.
 2. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Bychawskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Spółka z o.o. w Bychawie.
 3. Związek Zawodowy pracowników Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Dęblinie.
 4. Niezależny Związek Zawodowy pracowników „ Wodociągi Dębickie ” Spółka z o.o. w Dębicy.
 5. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Hrubieszowie.
 6. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Jedlickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Jedliczu.
 7. Międzyzakładowy Związek Zawodowy pracowników Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Terenowej przy Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krośnie.
 8. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie.
 9. Związek Zawodowy pracowników Komunalnego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Spółka z o.o. w Lublinie.
 10. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Mielcu.
 11. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Poniatowej.
 12. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Wodociągów Puławskich przy Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Puławach.
 13. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Przemyskiej Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. i Zakładu Usług Komunalnych w Przemyślu.
 14. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Sandomierzu.
 15. Międzyzakładowy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy pracowników Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Sanoku.
 16. Związek Zawodowy pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Terespolu.